Szampon 3x NANOGEN 200ml

Potrójna dawka substancji aktywnych

Szampon 3x NANOGEN 200ml

Potrójna dawka substancji aktywnych


Najnowszy, profesjonalny szampon do włosów Nanogen 3x został opracowany specjalnie dla włosów cienkich, słabych i skłonnych do wypadania. Zawiera potrójną dawkę zarówno kwasu hialuronowego, jak i innowacyjnej substancji Growth Factors (GF), która stymuluje naturalne procesy zachodzące w mieszkach włosowych, przez co ogranicza ich wypadanie. Szampon nie tylko dokładnie oczyszcza, ale również zwiększa przyswajanie składników aktywnych przez skórę. Zapewnia natychmiastowy efekt nawilżenia i pogrubienia włosów już od pierwszego zastosowania.

Szampon przeznaczony jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Cena: 62.00 zł
Dostępność:Dostępny
4.5/5 - ( 2 opinii )
Rabat za ilość (nalicza się automatycznie):
Cena 1szt przy zakupie 2szt: 61.50 zł
Cena 1szt przy zakupie 3szt: 61.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 4szt: 60.50 zł
Cena 1szt przy zakupie 6szt: 60.00 zł
Zamówienia pow. 199zł – przesyłka gratis

Szczegóły produktu

Nanogen Szampon 3x GF 200ml - opis działania:

Najnowszy, profesjonalny szampon do włosów Nanogen 3x został opracowany specjalnie dla włosów cienkich, słabych i skłonnych do wypadania. Zawiera potrójną dawkę zarówno kwasu hialuronowego, jak i innowacyjnej substancji Growth Factors (GF), która stymuluje naturalne procesy zachodzące w mieszkach włosowych, przez co ogranicza ich wypadanie. Szampon nie tylko dokładnie oczyszcza, ale również zwiększa przyswajanie składników aktywnych przez skórę. Zapewnia natychmiastowy efekt nawilżenia i pogrubienia włosów już od pierwszego zastosowania.

Szampon przeznaczony jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Działanie Szamponu Nanogen 3x:

 • głęboko oczyszcza włosy oraz skórę głowy
 • hamuje wypadanie włosów
 • wzmacnia i odżywia
 • zawiera składniki pogrubiające włosy oraz dodające objętości
 • nawilża włosy oraz skórę głowy
 • zwiększa absorbcję składników aktywnych

glovis 28g mikrowłókna

Jakość glovisa

Składniki aktywne:

 • Potrójna* dawka Nanogen Hair Growth Factors (GF) - zestaw aktywnych składników wzmacniających i poprawiających mikrocyrkulację wewnątrz mieszków włosowych, wydłużają cykl życia włosa w fazie anagenowej i jednocześnie skracają jego cykl w fazie telogenowej
 • Potrójna* dawka kwasu hialuronowego – silnie nawilża włosy i skórę głowy, zwiększa przyswajanie składników aktywnych przez skórę
 • Kwas salicylowy – oczyszcza pory skóry, optymalizuje wchłanianie substancji aktywnych

* w porównaniu z szamponem Nanogen 240ml

 

Nanogen Growth Factors

Istnieje kilka ekstraktów ziołowych i sztucznych substancji chemicznych, które częściowo naśladują czynniki wzrostu włosa, jednak  żaden z nich nie zapewnił dotąd znaczącego ich wzrostu w testach.

Przełomem firmy Nanogen było wykorzystanie technologii zastosowanej wcześniej tylko w medycynie regeneracyjnej, czyli użycie rzeczywistych czynników wzrostu włosa.

Opatentowane przez Nanogen czynniki wzrostu włosa są identyczne z tymi naturalnymi. Jest to istotne ze względu na fakt, że są one bardzo silne, działają równie dobrze u mężczyzn, jak i u kobiet, a także nie powodują żadnych skutków ubocznych lub reakcji alergicznych.

Zamiast wyodrębnić czynniki wzrostu z komórek człowieka, co jest nieetyczne i niebezpieczne, firma Nanogen zdecydowała uzyskać je z roślin w opatentowanym, unikalnym procesie.

 

 

 

glovis 28g mikrowłókna

Jakość glovisa

Sposób użycia:

 1. Szampon wmasować w mokre włosy i pozostawić na ok. minutę.
 2. Dokładnie spłukać letnią wodą.
 3. Najlepiej stosować razem z profesjonalną odżywką Nanogen.
 4. Dla uzyskania najlepszych efektów, stosować podczas każdego mycia włosów

Uwaga! Musisz być zalogowany aby dodać opinie