Odżywka 3x NANOGEN 200ml

Potrójna dawka substancji aktywnych

Odżywka 3x NANOGEN 200ml

Potrójna dawka substancji aktywnych


Profesjonalna odżywka do włosów Nanogen 3x to najnowsza formuła przeznaczona do włosów cienkich, słabych i skłonnych do wypadania. Zawiera potrójną dawkę zarówno kwasu hialuronowego, jak i innowacyjnej substancji Growth Factors (GF), która stymuluje naturalne procesy zachodzące w mieszkach włosowych, przez co ogranicza ich wypadanie. Składniki aktywne takie jak biotyna oraz prowitamina B5 natychmiast pogrubiają włosy oraz dodają im objętości, przez co stają się bardziej gęste, puszyste i błyszczące. Specjalna formuła odżywki Nanogen 3x również pielęgnuje i chroni naskórek, a także nawilża skórę głowy. Nie blokuje porów skóry.

Odżywka przeznaczona jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Cena: 67.00 zł
Dostępność:Dostępny
4.5/5 - ( 2 opinii )
Rabat za ilość (nalicza się automatycznie):
Cena 1szt przy zakupie 2szt: 66.50 zł
Cena 1szt przy zakupie 3szt: 66.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 4szt: 65.50 zł
Cena 1szt przy zakupie 6szt: 65.00 zł
Zamówienia pow. 199zł – przesyłka gratis

Szczegóły produktu

Nanogen Odżywka 3x GF 200ml - opis działania:

Profesjonalna odżywka do włosów z  najnowszą formułą przeznaczoną do włosów cienkich, słabych i skłonnych do wypadania. Zawiera potrójną dawkę zarówno kwasu hialuronowego, jak i innowacyjnej substancji Growth Factors (GF), która stymuluje naturalne procesy zachodzące w mieszkach włosowych, przez co ogranicza ich wypadanie. Składniki aktywne takie jak biotyna oraz prowitamina B5 natychmiast pogrubiają włosy oraz dodają im objętości, przez co stają się bardziej gęste, puszyste i błyszczące. Specjalna formuła odżywki Nanogen 3x również pielęgnuje i chroni naskórek, a także nawilża skórę głowy. Nie blokuje porów skóry.

Odżywka przeznaczona jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Działanie Odżywki Nanogen 3x:

 1. hamuje wypadanie włosów
 2. pogrubia i dodaje objętości włosom cienkim i słabym
 3. zwiększa absorbcję składników aktywnych
 4. przywraca włosom połysk
 5. pielęgnuje i chroni naskórek

nanogen.pl

Jakość glovisa

Składniki aktywne:

 • Potrójna* dawka Nanogen Hair Growth Factors (GF) - zestaw aktywnych składników wzmacniających i poprawiających mikrocyrkulację wewnątrz mieszków włosowych, wydłużają cykl życia włosa w fazie anagenowej i jednocześnie skracają jego cykl w fazie telogenowej
 • Potrójna* dawka kwasu hialuronowego – silnie nawilża włosy i skórę głowy, zwiększa przyswajanie składników aktywnych przez skórę
 • Białko keratynowe – łatwo przenika w głąb łodygi włosa, dzięki czemu włosy stają się grubsze i bardziej odporne na uszkodzenia

* w porównaniu z odżywką Nanogen 240ml

 

Nanogen Growth Factors

Istnieje kilka ekstraktów ziołowych i sztucznych substancji chemicznych, które częściowo naśladują czynniki wzrostu włosa, jednak  żaden z nich nie zapewnił dotąd znaczącego ich wzrostu w testach.

Przełomem firmy Nanogen było wykorzystanie technologii zastosowanej wcześniej tylko w medycynie regeneracyjnej, czyli użycie rzeczywistych czynników wzrostu włosa.

Opatentowane przez Nanogen czynniki wzrostu włosa są identyczne z tymi naturalnymi. Jest to istotne ze względu na fakt, że są one bardzo silne, działają równie dobrze u mężczyzn, jak i u kobiet, a także nie powodują żadnych skutków ubocznych lub reakcji alergicznych.

Zamiast wyodrębnić czynniki wzrostu z komórek człowieka, co jest nieetyczne i niebezpieczne, firma Nanogen zdecydowała uzyskać je z roślin w opatentowanym, unikalnym procesie.

 

 

 

glovis 28g mikrowłókna

 

użycie

Sposób użycia:

 1. Nałożyć na wilgotne włosy.
 2. Delikatnie wmasować w skórę głowy i włosy.
 3. Dokładnie spłukać po ok. 3 minutach.
 4. Dla uzyskania najlepszych rezultatów stosować podczas każdego mycia włosów.

Uwaga! Musisz być zalogowany aby dodać opinie