Scalproller 0.3mm

Urządzenie do masażu skóry głowy

Scalproller 0.3mm

Urządzenie do masażu skóry głowy


Scalproller to nowoczesne urządzenie lecznicze, które zostało stworzone w celu wzmacniania rzadkich i przerzedzonych włosów. Skuteczność Scalprollera jest możliwa dzięki jego unikalnej budowie, opierającej się na specjalnie skonstruowanych tytanowych igiełkach. Unikalne właściwości urządzenia uaktywniają się podczas masażu skóry głowy.

Dziesiątki tytanowych igiełek podczas kontaktu ze skórą pobudzają ją, aktywizując jej naturalne funkcje. Scalproller sprawdza się również przy terapiach leczniczych stosowanych przy problemach z wypadaniem włosów. Preparaty medyczne stosowane bezpośrednio na skórę głowy stają się skuteczniejsze w działaniu jeśli w międzyczasie używany jest Scalproller. Powoduje on, że składniki zawarte w lekach łatwiej przenikają do krwiobiegu potęgując zamierzony efekt leczniczy.

Cena: 159.00 zł
Dostępność:Dostawa 24h
Rabat za ilość (nalicza się automatycznie):
Cena 1szt przy zakupie 2szt: 149.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 3szt: 144.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 4szt: 139.00 zł
Zamówienia pow. 199zł – przesyłka gratis

Szczegóły produktu

Scalproller:

 1. Całkowicie bezpieczny dla zdrowia
 2. Zwiększa skuteczność działania środków stosowanych na porost włosów
 3. Zmniejsza widoczność blizn po przeszczepie włosów
 4. Pobudza naturalne funkcje skóry głowy przyczyniając się do wzrostu włosów
 5. Stworzony z specjalnie wyselekcjonowanych stopów tytanu
 6. Nie powoduje podrażnień skóry, ani żadnych innych skutków ubocznych

Scalproller stworzony przez specjalistyczne laboratorium zajmujące się problematyką zwalczania problemów wypadania włosów sprawia, iż w znaczący sposób poprawia się stan skóry głowy oraz następuje wzrost włosów:

Scalproller metody

Zwiększa przyswajalność substancji aktywnych

Lata badań laboratoryjnych oraz setki testów udowodniły, że używanie wałeczka Scalproller tuż przed zastosowaniem takich środków leczniczych jak Minoxidil, Nanogaine czy Nanoguard B powoduje wzrost przyswajalności substancji aktywnych znajdujących się w wspomnianych powyżej preparatach. Regularne używanie Scalprollera zwiększa ich skuteczność nawet 5-krotnie. Tytanowe igiełki wałeczka masując skórę głowy aktywizują ją do działania, co w konsekwencji ułatwia wchłanianie związków zawartych w lekach. Przykładem jest to, iż stosowanie Scalprollera przy używaniu preparatu leczniczego o koncentracji substancji aktywnych wynoszących 2% przynosi znacznie większe korzyści niż zaaplikowanie tego samego medykamentu, ale o 5% zawartości związków aktywnych, ale już bez udziału wałeczka z tytanowymi igiełkami. Sytuacja ta powtarza się także przy uwzględnieniu innych proporcji. I za każdym razem przynosi to identyczny skutek. 

Stosowanie Scalprollera zwiększa wydajność preparatów leczniczych o niższych wartościach procentowych, niejednokrotnie przewyższając wyniki uzyskiwane po zastosowaniu bardziej skoncentrowanych środków medycznych, ale bez wspomagania ich wałeczkiem. Inne zbawienne działanie Scalprollera ujawnia się w sytuacjach, które dotyczą trudnych w leczeniu obszarów czaszki. Mianowicie dotyczy to czubka głowy. Miejsce to jest przeważnie oporne na działanie substancji leczniczych i stosowanie leków często nie przynosi żadnych efektów w postaci odrostu włosów. Używanie Scalprollera zapobiega temu problemowi i zwalczenie łysiny w tym rejonie głowy przestaje być wyzwaniem.

Bez zastosowania wałeczka Scalproller

 

Scalproller-penetration

Z wcześniejszym zastosowaniem wałeczka Scalproller

 

Scalproller użycie

Scalproller Nanogen znacznie zwiększa ilość substancji leczniczych absorbowanych przez skórę głowy. 

Leczy blizny po przeszczepie włosów

Transplantacja włosów jest zabiegiem chirurgicznym. Jak każda operacja pozostawia po sobie ślady w postaci blizn. W zależności od rodzaju operacji są one mniej lub bardziej widoczne. Często pozbycie się ich stanowi duże wyzwanie. Jednakże używanie Scalprollera, który dzięki swej unikalnej budowie doskonale sprawdza się jako narzędzie do walki z bliznami, może zniwelować ten problem. Regularne stosowanie wałeczka przyczynia się do zmniejszenia powierzchni tkanki bliznowatej lub może doprowadzić do prawie całkowitego jej zaniku. Przeprowadzone w tym celu badania wykazały ponadto, że dzięki Scalprollerowi istnieje duże prawdopodobieństwo pojawienia się w obszarach, w których były wcześniej blizny, nowych włosów.

Przyczynia się do wzrostu włosów

Scalproller stymulując skórę głowy poprzez zwiększenie jej ukrwienia aktywizuje komórki włosowe, co przyczynia się do odrostu włosów. Jest to związane z tym, iż tytanowe igiełki masując skórę, delikatnie ją nakłuwają. Powoduje to stymulację znajdujących się w skórze głowy protein WNT, które są w głównej mierze odpowiedzialne za proces regeneracji włosów.

Fakt ten odkrył dr George Cotsarelis, który prowadził badania w tej materii na zlecenie Uniwersytetu Pensylwania z USA. Zjawisko to znalazło swoje potwierdzenie w badaniach przeprowadzonych kilka lat później przez zespół badaczy z brytyjskiej firmy Intercytex pod przewodnictwem dr Bessam Farjo. Naukowcy ci dowiedli w praktyce, iż delikatne nakłucia skóry mają olbrzymi wpływ na odrost włosów. Działanie Scalprollera jest w głównej mierze oparte na wynikach owych badań. Dlatego urządzenie to tak doskonale sprawdza się jako stymulant skóry głowy w procesie regeneracji włosów.

Przeciwwskazania:

Używanie Scalprollera jest ogólnie bezpieczne i nie niesie ze sobą żadnych zagrożeń dla zdrowia, lecz jak w przypadku każdego urządzenia medycznego istnieją pewne grupy docelowe, dla których stosowanie urządzenia może wiązać się z niewielkim ryzykiem. Scalproller nie jest przeznaczony dla:

 1. osób poniżej 18 roku życia,
 2. więcej niż jednego użytkownika (dany egzemplarz urządzenia ze względów higienicznych powinien być przypisany do danej osoby),
 3. kobiet w ciąży,
 4. osób z otwartymi ranami głowy lub podrażnioną skórą,
 5. podczas zażywania lekarstw na rozrzedzenie krwi,
 6. zwierząt.

Struktura igiełek

W odróżnieniu do innych urządzeń tego rodzaju dostępnych na rynku, Scalproller wyróżnia się precyzją wykonania i wręcz drobiazgowym potraktowaniem każdego z komponentów składających się na jego budowę. Inne wałeczki produkuje się z stali nierdzewnej, co powoduje, iż ich wytrzymałość jest niska, a tempo zużycia wysokie. Natomiast Scalproller, zaprojektowany przez wybitnych inżynierów ze Szwecji, posiada igiełki z czystego tytanu, jednego z najtwardszych oraz wytrzymałych metali na świecie. Są one odporne na wygięcie bądź stępienie, a okres zużycia urządzenia, czyni je najbardziej wydajnym wałeczkiem z obecnie wytwarzanych.Ponadto każda z igiełek jest pokryta drobną warstwą złota, co dzięki właściwościom tego metalu zapewnia Scalprollerowi sterylność, tak ważną przy problemach dermatologicznych. Dzięki temu można stwierdzić, iż Scalproller gwarantuje zarazem najwyższy poziom jakości jak i jedyną w swoim rodzaju wydajność.

nanogenscalproller

Optymalna długość igiełek

W terapiach dermatologicznych, stosowanych przy chorobach skóry głowy, używa się podobnych do Scalprollera wałeczków medycznych. Jednakże ich budowa czyni je użytecznymi jedynie w rękach specjalistów dermatologów. Wynika to z budowy igiełek, których standardowy rozmiar oscyluje wokół 1 -2 mm.

Taka długość może niestety przyczyniać się do podrażnień skóry głowy, a ponadto przy ich stosowaniu nieodzowne jest używanie specjalnych kremów dermatologicznych. Natomiast Scalproller w przeciwieństwie do innych urządzeń tego typu, posiada igiełki między 0,275mm a 0,5 mm. Krótsze z nich są zalecane dla osób o cienkich włosach i wrażliwej skórze. Dłuższe są z kolei odpowiednie dla ludzi o grubszych włosach. 

Scalproller-użycie

Scalproller jest jedynym wałeczkiem na rynku, który posiada tak niewielkie igiełki. Dzięki temu może być używany w warunkach domowych przez każdego, bez obawy, że podrażni skórę głowy. Tylko to urządzenie zapewnia profesjonalną penetrację górnej warstwy skóry, nie powodując przy tym żadnych wrażeń bólowych.

Bez bólu, bez podrażnień

Scalproller został stworzony, aby penetrować skórę głowy na taką głębokość jaka jest konieczna do uzyskania pożądanego rezultatu leczniczego. Praktyka pokazała, że jest najefektywniejszym urządzeniem tego rodzaju. Przy tym jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia i nie powoduje żadnych podrażnień, ani nie naraża używającej go osoby na ból.

Należy pamiętać, że Scalproller musi być używany zgodnie z podanymi przez producenta wskazówkami. Niewłaściwe używanie urządzenia może przyczynić się do braku oczekiwanego efektu i spowodować niepożądane urazy skóry.

Do codziennego użytku

Scalproller należy początkowo używać raz dziennie, masując nim porośnięte włosami obszary głowy. Penetrację skóry należy rozpoczynać od nasady włosów i przesuwać wałeczek zgodnie z ich naturalnym ułożeniem. Uniknie się w ten sposób plątania i kołtunienia owłosienia. Po nabraniu doświadczenia względem używania wałeczka, można z czasem zwiększać częstotliwość jego stosowania, dostosowując Scalproller do swoich potrzeb.

SuitatbleIdealny dla każdego

Scalproller jest urządzeniem uniwersalnym. Znajduje zastosowanie zarówno w przypadku mężczyzn jak i kobiet. W obu przypadkach sprawdza się idealnie, dając identycznie korzystne efekty. Każdy człowiek niezależnie od swojej płci, a borykający się z problemem wypadania włosów, może oczekiwać równie korzystnych rezultatów. Scalproller doskonale sprawdza się także jako urządzenie wspomagające działanie preparatów leczniczych na porost włosów, takich jak Minoxidil (Regaine) czy Nanogaine, gdyż zwiększa przyswajalność substancji aktywnych zawartych w owych specyfikach.

Scalproller directionsPrawidłowy sposób używania Scalprollera

 • Pierwszą czynnością jaką należy wykonać nim przystąpi się do używania Scalprollera jest umycie głowy celem pozbycia się z jej powierzchni brudu, łoju oraz złuszczonej skóry. Idealnie nadaje się do tego szampon Onescalp, który zapewnia całkowite pozbycie się z włosów niepożądanych elementów. Po zakończeniu mycia głowy, należy całkowicie wysuszyć włosy.
 • Po umyciu głowy należy przygotować Scalproller do użytku. Trzeba dokonać sterylizacji urządzenia za pomocą odpowiedniego płynu czyszczącego. Czynność tą należy podejmować za każdym razem, gdy zamierzamy użyć wałeczka.
 • Wysterylizowany Scalproller jest już gotowy do użytku. Należy przesuwać go po skórze głowy delikatnie, zaczynając masaż od nasady włosów kierując się wzdłuż ich długości. Zapobiegnie się dzięki temu kołtunieniu owłosienia.
 • Po zakończeniu powyższych czynności powinno stosować się preparat na porost włosów, np. Nanoguard B lub Nanogaine. Wmasowywanie owych specyfików w skórę głowy, tuż po zastosowaniu Scalprollera, zwiększa efekt odrostu owłosienia. W celu uzyskania jak najkorzystniejszych rezultatów Scalproller powinno używać się wieczorem, przed snem. Umożliwi to całkowite wchłonięcie się zastosowanego preparatu w skórę.

Pamiętaj:

Scalproller musi być czyszczony po każdym użyciu. W tym celu trzeba opłukać go bardzo gorącą wodą. Po umyciu urządzenie należy umieścić w pudełku.

Scalproller kobietaScalproller mezczyzna

 

Najczęściej zadawane pytania

1. Czym jest Scalproller ?

Scalproller jest specjalistycznym wałeczkiem medycznym służącym do poprawy kondycji skóry głowy oraz wpływającym na porost włosów. Jest również pierwszym urządzeniem tego typu, które może być używane w warunkach domowych, a nie w gabinetach lekarskich, jak miało to miejsce dotychczas. Scalproller ma budowę cylindrycznego wałeczka, pokrytego od wewnętrznej strony, miniaturowymi, tytanowymi igiełkami. Ma on za zadanie penetrować górną warstwę skóry głowy, zwiększając jej ukrwienie. Scalproller jest przy tym całkowicie bezpieczny dla zdrowia i jego używanie nie niesie ze sobą żadnych zagrożeń, ani nie naraża używających go osób na ból oraz uszkodzenia. Ponadto Scalproller poprawia skuteczność preparatów leczniczych na porost włosów, takich jak Minoxidil, Nanogaine czy Nanoguard B, zwiększając wchłanianie się w skórę zawartych w tych specyfikach, związków aktywnych. Regularne stosowanie Scalprollera przynosi widoczne efekty w postaci poprawy kondycji skóry głowy oraz pojawienia się nowych włosów.

2. Jak działa Scalproller ?

Scalproller poprzez swoje igiełki nakłuwa delikatnie skórę, co powoduje powstanie w skórze mikrotworów. Proces ten przyczynia się do ukrwienia skóry oraz pobudza naturalne mechanizmy wzrostowe włosa, a także stymuluje pracę komórek skóry, co wpływa na poprawę jej zdrowia. Ponadto poprzez powstałe w skórze otworki lepiej wchłaniają się związki aktywne znajdujące się w specyfikach na porost włosów. W ten sposób zwiększona zostaje skuteczność działania tych specyfików.

3. Czy wałeczek Scalproller może być używany więcej niż raz dziennie ?

Skóra głowy, która nie miała wcześniej kontaktu z wałeczkiem nie jest początkowo przygotowana na zbyt częsty kontakt z igiełkami. Dlatego też początkowo powinno używać się Scalprollera raz dziennie, aby przyzwyczaić skórę do tego zabiegu. Nadużywanie wałeczka może w takim przypadku doprowadzić do jej podrażnień. W późniejszym czasie, gdy po okresie regularnego stosowania Scalprollera skóra przyzwyczai się do igiełek, urządzenie można być używane częściej. Wtedy nie ma obawy, że mogą wystąpić jakiekolwiek podrażnienia głowy. Wyjątek stanowią tu ludzie o bardzo wrażliwej skórze, którzy nie powinni używać Scalprollera, częściej niż raz dziennie.

4. W jaki sposób przesuwać wałeczek po głowie ?

Prawidłowe użycie Scalprollera polega na przesuwaniu go od nasady włosów, wzdłuż ich długości. Najlepiej zaczynać czynność masowania od czubka głowy. W ten sposób uniknie się plątania i kołtunienia włosów. Później można przesuwać Scalproller wedle swego uznania w dowolnych kierunkach.

5. Czy Scalproller może być niebezpieczny dla zdrowia ?

Prawidłowe użytkowanie Scalprollera nie niesie ze sobą żadnych zagrożeń dla zdrowia. W sporadycznych przypadkach wałeczek może powodować niewielkie zaczerwienienia skóry utrzymujące się przez kilka godzin bądź wpływać na pojawienie się małych, czerwonych plamek, które znikają jednak w szybkim czasie. Konstrukcja igiełek Scalprollera chroni skórę przed zranieniem i pojawieniem się krwi oraz zapobiega zaistnieniu bodźców bólowych.

 

6. Na które obszary głowy powinno stosować się Scalproller ?

Scalproller najlepiej używać na te obszary skóry głowy, które charakteryzują się nadmiernym wypadaniem włosów. Wałeczek stosuje się miejscowo, aby pobudzić osłabione chorobą rejony skóry do działania, co spowoduje poprawę stanu jej zdrowia, a także po to by zwiększyć przyswajalność substancji aktywnych zawartych w preparatach leczniczych. Jednakże Scalproller może być używany na całej powierzchni owłosionej skóry głowy. Nie wiąże się to z żadnymi negatywnymi skutkami.

7. Czym Scalproller różni się od innych wałeczków ?

W odróżnieniu od pozostałych urządzeń tego rodzaju Scalproller posiada znacznie krótsze igiełki. Dzięki temu inne wałeczki nie mogą się z nim równać. Poza tym żadne z podobnych do Scalprollera urządzeń nie zostało stworzone do spełniania zadań, które są jego udziałem. Scalproller jest idealnie przystosowany do codziennej pielęgnacji włosów w warunkach domowych. Nie istnieje żadne inne urządzenie, które spełniałoby identyczne wymagania. Igiełki innych wałeczków nie są w stanie penetrować skóry w tak skuteczny sposób jak czyni to Scalproller.

8. Czy stosowanie preparatów na porost włosów w okresie używania Scalprollera jest wskazane ?

Nie ma żadnych przeciwwskazań do używania preparatów na porost włosów w czasie stosowania Scalprollera. Jest wręcz przeciwnie. Scalproller został przede wszystkim zaprojektowany po to, aby zwiększać skuteczność takich specyfików. Jego używanie jest w związku z tym zalecane. Należy jednak pamiętać, aby sprawdzić, czy istnieją jakiekolwiek przeciwwskazania producenta danego specyfiku na odrost włosów odnośnie używania w międzyczasie Scalprollera.

9. Kiedy najlepiej stosować Scalproller ?

Scalproller najlepiej sprawdza się, gdy zastosuje się go tuż przed nałożeniem na skórę głowy preparatu na porost włosów. Pobudza on bowiem skórę do działania poprzez zwiększenie jej ukrwienia. Dzięki temu związki aktywne będące składnikiem takich specyfików lepiej się wchłaniają, skuteczniej spełniając swoją rolę. Jednak także i w tym przypadku należy zapoznać się z informacjami producenta odnośnie stosowania danego preparatu.

10. Czy kolejność używania danych środków na porost włosów w okresie stosowania Scalprollera ma jakieś znaczenie ?

Najważniejsze jest, aby najpierw użyć Scalprollera, nim zastosuje się jakikolwiek preparat na porost włosów. Wtedy można zaaplikować sobie pozostałe specyfiki. Kolejność ich użycia powinna być taka jak sugeruje to lekarz bądź producent danego preparatu na porost włosów.

11. Ile wynosi okres używalności Scalprollera ?

Tytanowe igiełki są na tyle wytrzymałe, że Scalproller wystarcza nawet na pół roku. Żaden inny wałeczek nie wytrzymuje tak długiego czasu używalności.

12. Czy Scalproller posiada gwarancję producenta ?

Scalproller spełnia wszelkie kryteria bezpieczeństwa jakie wymaga prawo w tej materii. I w tym zakresie posiada gwarancję producenta. Jednakże, zgodnie z regulacjami prawnymi odnośnie urządzeń dermatologicznych, które mają bezpośredni kontakt ze skórą, nie można go zwrócić, ani wymienić na inny egzemplarz.Uwaga! Musisz być zalogowany aby dodać opinie